W naszej przychodni otaczamy zwierzęta opieką na najwyższym poziomie.

Służymy pomocą dla zwierząt w Głogowie od wielu lat. W 2001 roku przy ulicy Jedności Robotniczej 18 powstała pierwsza placówka pierwotnie w formie spółki.

Od 2006 roku w nowej formie z powiększonym personelem pod nazwą ORIVET dynamiczny rozwój firmy doprowadził do powstania w 2016 roku nowoczesnej drugiej specjalistycznej przychodni w Głogowie przy ulicy Długiej 68, na Starym Mieście. Druga placówka posiada poszerzoną bazę lokalową i sprzętową z leczeniem stacjonarnym i laboratorium.

Chcemy pomagać naszym pupilom nieprzerwanie, dlatego poza godzinami pracy działa telefon alarmowy 732 550 770.

W przychodni pracują lekarze miejscowi i dojeżdżający wyspecjalizowani w różnych dziedzinach.

Posiadamy kilka gabinetów przyjęć, dwie sale operacyjne z systemem monitoringu pacjentów, pracownię diagnostyki obrazowej wyposażoną w cyfrowy system diagnostyki RTG oraz nowoczesne USG z kolorowym Dopplerem i kilkoma specjalistycznymi głowicami do różnorodnych badań u wielu gatunków zwierząt.

Video-endoskopia pozwala nam dzięki gastro, broncho i laparoskopii na dokładną ocenę stanu różnych narządów.

Wszystkie sale posiadają możliwość tlenoterapii tlenem z butli lub koncentratorem tlenu. Dla komfortu pacjentów pomieszczenia są klimatyzowane, a legowiska posiadają możliwość podgrzewania.

W specjalistycznej przychodni mieści się również salon groomerski. Nasz personel to dwóch techników i jeden groomer z tytułem lekarza weterynarii, który konsultuje okresowo przypadki dermatologiczne u psów, będących w salonie piękności. To wyróżnia nas spośród innych salonów pielęgnacji.

Lekarz weterynarz Głogów – Rawicz